facebook
Zapraszamy na naszą stronę na Facebook


Certyfikat przedsiębiorstwa SZWO i F-GAZY


Zdjęcie:Certyfikat dla przedsiębiorców Fgazy

Informujemy, że w dniu 08.03.2016r. Urzad Dozoru Technicznego wydał naszej firmie certyfikat dot. SZWO i F-GAZÓW. Nasi pracownicy posiadają również certyfikaty personalne.

Link do rejestru UDT.

DODATKI
Valid XHTML 1.0 Transitional

stat4u
Klimatyzacja serwis

Trochę o nas:

Firma AGDOS istnieje na rynku od ponad 20 lat, przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji i chłodnictwa. Dzięki możliwości realizacji zleceń o różnym stopniu złożoności jesteśmy wstanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Wysoki standard naszych usług potwierdzony jest pozytywnymi referencjami od Zleceniodawców. Dzięki współpracy z licznymi firmami z branży jesteśmy wstanie zaoferować klientom urządzenia i usługi najwyższej jakości przy zachowaniu przystępnych cen. Oferujemy projekt, montaż, serwis klimatyzacji i wentylacji mechanicznej w biurach, budynkach przemysłowych, obiektach publicznych, w domach- rekuperacja. Ekipy serwisowe i montażowe wyposażone są w profesjonalny sprzęt i posiadają niezbędne uprawnienia do wykonywania w.w. czynności. Nieustanie staramy się aktualizować i poszerzać naszą wiedzę oraz kwalifikację.


Siedziba naszej firmy znajduje się w Nowym Grodzicznie, natomiast teren na którym świadczymy usługi obejmuje głównie obszar województwa warmińsko-mazurskie, mazowieckie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, w przypadku potrzeby możemy zaoferować usługi na znacznie większym obszarze Polski. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z Generalnymi Wykonawcami oraz indywidualnymi Inwestorami


Zapraszamy do współpracy!